A pokud se Vám u nás líbilo, nebo jste u nás zažili něco krásného, budeme rádi pokud nám to napíšete. Dobré slovo vždy potěší a navíc...přece nic nestojí :)

Kniha přání a stížností

doplněk

Datum: 15.07.2014 | Vložil: Krakoš

Je pravda, že s tou hospůdkou máme spojenou nejvíce Irenku, ale ten dík patří všem, kteří se na chodu hospůdky podílejí, ať již servisem anebo sptojí za pultem a s úsměvem nám přinášejí nápoje. Vím, že je to leckdy velký nápor, a tak to poděkování patří i jim. V minulém příspěvku jsem na ně jaksi zapomněl a to by nebylo fér.
Krakoš

...a opět díky!

Datum: 15.07.2014 | Vložil: Krakoš

Tak jsem byl minulý týden na dovolené na Valašsku a několikrát navštívil hospůdku na Santově. Jako vždy jsem byl nadmíru spokojen s jídlem, pitím i slivovičkou a navíc jsme tam poznali i pár nových přátel. Bylo tam opravu skvěle. V té hospůdce se cítí člověk báječně, za což patří Irence velký dík.
Za SAKRAOLU Krakoš

Díky!

Datum: 06.04.2014 | Vložil: Krakoš

Tak jsem opět asi po dvou letech navštívil hospůdku Na Santově a s radostí píšu další jedničku s hvězdičkou do Knihy chvály. Bezva bašta, pivo jako křen a atmosféra v hospůdce více než přátelská. Už se těším na příště. Jen kdyby to z těch Krkonoš nebylo tak daleko.
Za celou SAKRAOLU díky!!! Krakoš

Můj "cooking show"

Datum: 26.03.2014 | Vložil: Steve Jahn

Dobrý den!
Rád bych, aby mi poděkoval minulý týden pátek pro příjemné odpoledne a večer. Bylo to fantastické a skvělá zkušenost pro mě. Byla to moje první dovolená v České republice a určitě ne poslední. Přeji vám vše nejlepší do budoucna a dobrou naději, můj program je všechno přeložil správně. :-) S pozdravem Steve Jahn


Guten Tag !
Ich möchte mich für den angenehmen Nachmittag und Abend letzte Woche Freitag bedanken. Es war traumhaft und ein tolles Erlebnis für mich. Es war mein erster Urlaub in tschechien und mit Sicherheit nicht der letzte. Ich wünsche Ihnen für die Zukunft alles erdenklich gute und hoffe, mein Programm hat alles richtig übersetzt. :-) Viele Grüße Steve Jahn

Mikulášký jarmark

Datum: 23.10.2013 | Vložil: Jindřich

Ahoj,
jak to vypadá letos s Mikulášským jarmarkem, na kdy si mám zarezervovat termín abych o tuto výbornou akci nepřišel?

Re: Mikulášký jarmark

Datum: 07.11.2013 | Vložil: admin

Vánoční jarmark se bude konat 7.12.2013.

Pozdrav

Datum: 17.09.2013 | Vložil: Krakoš

Ahoj milá hospůdko NA Santově, Santov týme a především milá Irenko. Na Vašich stránkách postrádám kolonku "Napište nám", a proto využívám Knihu přání a stížností, abych Vám všem poslal pozdrav z Krkonoš. Vzhledem ke své stavebně pracovní vytíženosti jsem letos své návštěvy Valašska velmi omezil, a z těchto důvodů jsem se dlouho neukázal. A že se mně po Vás a užasné atmosféře hospůdky stýská, posílám alespoň pozdrav. Letos mám v plánu přijet až na konci listopadu a bude-li vše příznivé, určitě se s přáteli ukážeme. Mějte se všichni moc fajn a ať se jen a jen daří. Krakoš

fotoo

Datum: 20.06.2013 | Vložil: Majka...

Chci se zeptat jestli budete aktualizovat fotogalerii z nedávných akci? Moc se mi u vas líbí a rádi se sem vracíme.

Re: fotoo

Datum: 26.06.2013 | Vložil: admin

Ano, aktualizovat budeme, jen co se k nám dostanou fotografie od "terénních" fotografů.

Pískoviště

Datum: 19.01.2013 | Vložil: Lucie Malá

Dobrý den, posílám odkaz na "pískoviště," ať to nemusíte hledat. A moc děkujeme za výborné jídlo. Zase se někdy ukážeme. Lucie, Jarda, Matyáš, Klárka, Lenča a Radim.

https://www.popron.cz/piknikovy-stul-s-piskovistemparadiso/s-606868/

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek